Upisi u 1. razred

U školsku godinu 2018./2019. upisuju se djeca koja su do 1. travnja 2018. godine navršila 6 godina.

POSTUPAK UPISA

Roditelj/skrbnik treba se javiti u školu kojoj dijete pripada prema upisnom području (mjestu prebivališta/boravišta) radi testiranja. Također, treba se javiti nadležnom školskom liječniku kako bi dobio upute i točno vrijeme pregleda.

Oni roditelji koji žele raniji upis trebaju se obratiti Gradskom uredu radi dobivanja Rješenja, školskom liječniku i u matičnu školu.

Nakon provjere psihofizičkog stanja djeteta, dogovorite razgovor i termin susreta u našoj Školi. Možete nas kontaktirati putem e-maila: ured@os-ruzicnjak-zg.skole.hr ili na broj telefona: 01/3491 414. Molimo Vas da prije toga popunite zahtjev za razgovor kojeg možete preuzeti ovdje te nam ga pošaljite na prethodno navedenu e-mail adresu.

Nakon razgovora, roditelji će popuniti Zahtjev za upis te priložiti potrebnu dokumentaciju:

1. mišljenje stručnog povjerenstva o utvrđenom psihofizičkom stanju djeteta za upis u 1. razred
2. stručni nalaz liječnika – specijalist školske medicine na temelju provedenog zdravstvenog stanja djeteta zbog polaska u školi
3.  domovnica (za dijete stranih državljana: kopija boravišne vize i OIB koje izdaje Policijska uprava)
4.  rodni list
5. rješenje kojim se odobrava prijevremeni upis